KARRIER

Alkatrészbeszerző munkatársat keresünk!

Kiskőrösön hosszú évek óta jól működő, kiemelkedően magas színvonalat képviselő G-Car Szervíz javító műhelyébe keresünk magas precizitású, megbízható és jó kommunikációs képességű munkatársat, alkatrészbeszerző pozícióba. Nem titkolt célunk ezzel a bővítéssel, az Ügyfeleink gyorsabb, hatékonyabb kiszolgálása a legjobb áron.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

• kapcsolattartás az ügyfelekkel, ajánlatok készítése, küldése
• rendelések naprakész kezelése,
• alkatrészek munkalapra való felvitele, nyomonkövetése, autókhoz rendezése
• beszállítók folyamatos monitorozása
• visszárukkal kapcsolatos ügyintézés
• garanciás ügyek bonyolítása
• reklamációk kezelése
• Raktárkészlet optimalizálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

• B kategóriás jogosítvány
• minimum középfokú végzettség
• jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
• számítástechnikai ismeretek
• ügyfélcentrikus szemlélet
• magára és környezetére igényes jellem.

ELŐNY:

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és/vagy gépjárműszerelésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

• kiemelt, versenyképes jövedelem
• 1 műszakos munkarend
• bejárási támogatás, munkaruha, céges telefon
• kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
• folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Kiskőrös, Petőfi Sándor út 101.

E-mailben: allas@g-car.hu
Telefonon: 0630/9501544